Archiwum czerwiec 2005


Bez tytułu
Autor: kochanka_diakona
22 czerwca 2005, 21:56

aaa,jutro sie widzimy.i bardzo dobrzeze jutro.dobrze,ze nie widziałes mnie wczoraj.nie wyglądam atrakcyjnie z czerwonymi oczami i skrajnym załamaniem nerwowym spowodowanym niewiedza następnego spotkania.

a jutro bedzie smiesznie.bo dziwni ludzie jadą.chce jutro,ja chceeee!adas mendo spolecznamojra cipo glupia na gg juz!

Bez tytułu
Autor: kochanka_diakona
15 czerwca 2005, 22:08

film w ktorym kobita zabija gwalciciela za pomocą widelca.szantazysta chce kasy za swoje milczenie,bo o tym wie.komentarz mojej mamy :"laska wez natępny widelec tylko tym razem zaslon rolety i patrz czy ktos cie nie sledził"

"dlaczego tak duzo pijesz?bo mnie fajki za...
Autor: kochanka_diakona
12 czerwca 2005, 10:34

taka jestem smutka i żalosna,ze nikt mnie wogole nie lubi.najgorzej to juz jak ktos powie zebym nie byla taka,zwlaszcza po pijaky.no a mi jest tak zle bo jestem sfrustrowana seksualnie i nikt mnie nie lubi i jestem zalosna.
zdjęcia dzis ambitnie chcialam zrobic.ale mi sie nie podobają.biodra zbyt pełne,piersi za male,twarz sredniowypoczętal.o nie,nie dzis.
spiesze sie.ciągle i wszedzie.chociaz i tak nikt nie czeka.

żałuję,ze nie znam Cię od zawsze.

bo wszystko boli.i to na tyle,ze mam ochote odryzc sobie rece zeby nie pisac i odrąbac glowe zeby nie myslec.a od 1.07. sie upijam.ze szczecia lub rozpaczy.poza tym po egzaminie poprawkowym z maty.
byłam.
napisała.
zjebałam.
z polskiego moze sie pani zlituje.bo nie ma to jak pisac o zajebistosci Charlesa Baudelaire'a i w pierwszym zdaniu napisac,ze najprawdopodobniej czcił Szatana.aa no i ponadczasowosc Anais Nin rlz.
Garbage - Shut your mouth dla wszystkich ktorzy myslą,ze wiedzą lepiej.
płakac mi sie chce.bo Kot daleko.a ja jestem załosna i smutna.
ogolna chujnia jak dzwon.i glowa mnie boli.bo sie nade mną skejci zlitowali.i zmusili do imprezy piętro nizej.skazana na impreze u zioma:P dzis nawet muzyka mnie denerwuje,dzwięki nieproszone bolą.no i uzaleznienie od języka.

Bez tytułu
Autor: kochanka_diakona
08 czerwca 2005, 07:55

ano nie pisze ostatnio nic sensownego.

no bo kocham.

no i szkoła.

Bez tytułu
Autor: kochanka_diakona
02 czerwca 2005, 22:47

"ja jestem bardzo sfrustrowaną babą... cycki mi wiszą do pępka... faceci mnie nie chcą... pies mi zdechł... przyjaciół szukam...

aaaaaa... i jeszcze jestem dziś skazana na zajebisty melanż u ziomka, jak ja to przeżyję"

i w pełni sie zgadzam z powyzszym zdaniem.haahaha.poza tym jedzie ktos do lednicy czy kiejs inej wsi na "czuwanie" mlodziezy?bo ja tam bede chlac z ziomami z calej polski,ktos jeszcze chętny?